Lyonar Beauty Welle Serisi Bitkisel Saç Bakım Seti Hair Care Oil Set 1 Aylık Kullanıma Uygun 8 Parça

Saç dökülmesi nedeniyle zor günler mi geçiriyorsunuz? Yoksa saçlarınız eski sağlığında ve parlaklığında değil mi? Tüm bu sorunlarınız için sizlere “Lyonar Beauty Welle” saç bakım setimizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. İçerdiği bitkisel yağlar, tamamen doğal olan bitkisel karışımlar ve tuzsuz, sülfatsız şampuanımız sayesinde saçlarınızı eski görünümüne kavuşturuyoruz.

Saçlarınızın bakımlı, parlak ve güzel görünmesi bizler için önemli. Dolayısıyla saç dökülmesi problemi yaşamamanız için sizlerin kullanımına sunduğumuz bitkisel yağları kullanmanız saçlarınızı daha doğal ve şekillendirmesi daha kolay hale getiriyor. Tatlı badem yağı, saçlarınızın nem ihtiyacını karşılayarak, kaybetmiş olduğu nemi geri kazandırıyor. Saç dökülmelerini önlerken, saç tellerini kökten uca kadar nemlendirdiği için saçın doğal yapısının korunmasında etkin bir rol üstleniyor. Çörek otu yağı ise, beyazlamayı önlerken yeni saç tellerinin çıkmasına olanak sağlıyor. Saç yapısını koruyarak saç tellerini güçlendiriyor.

Şekilli ve parlak görünümlü olması için kullandığınız jöle, wax, sprey tarzı ürünlerden dolayı saçlarınız mutlaka zarar görüyor. Dökülmeler ve yıpranmalar çoğunlukla bu noktalarda karşımıza çıkıyor. Bu yüzden saç bakım setimizdeki tamamen doğal losyonlarımız, sizlere istediğiniz bakımı yapmanıza olanak sağlıyor.  İçeriğindeki A, D, E vitaminlerinin yanı sıra kekik yağı ve lavanta yağıyla saç bakımınızı sağlayabilir daha sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olabilirsiniz.

Artık çoğumuz kullandığımız ürünlerin içerikleriyle daha fazla ilgilenir hale geliyoruz. En çok merak ettiğimiz konulardan biri de tuzsuz ve sülfatsız şampuanlar. Ürünümüzün diğer şampuanlardan farklı, özellikleri de bir hayli güzel. İsterseniz ilk önce sülfatın ne olduğunu anlamakla işe başlayalım. Sülfat, şampuanları saçlarımıza uyguladığımızda köpürmeyi sağlayan madde olarak karşımıza çıkıyor. Sülfatsız şampuanımız, diğer şampuanlardan farklı olarak saça uygulandığında köpürmüyor ama bu, köpük olmayınca saçlar temizlenmiyor anlamına gelmiyor. Ayrıca ürünümüz daha yumuşak bir formüle sahip olduğu için saçların arınırken de saç tellerini kırılmalara ve kurumaya karşı koruyor.  Ayrıca sülfatsız şampuanımız saçtan kolayca süzülüyor, arınıyor, saç diplerinde de kalıntı bırakmıyor. 

Lyonar Beauty - lyonar.com
0 yorum